عضویت در خبرنامه الکترونیک
رییس شورای اسلامی شهر قدس:

عزم راسخ مجموعه مدیریت شهری قدس جهت وصول مطالبات معوقه

کد خبر: 89936
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰ ق.ظ

رییس شورای اسلامی شهرقدس به لزوم برخورد قاطع شهرداری برای وصول مطالبات معوقه این سازمان از اشخاص و دستگاه‌ها، بدون ملاحظه تأکید کرد.

به گزارش ندای مردم ، محسن عسگری ریاست شورای اسلامی شهرقدس در بیست و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهرقدس گفت:  شورای شهر نماینده مردم است و باید بدون واهمه از حق مردم دفاع کند.
وی با بیان اینکه تمامی دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی در برابر قانون یکسان هستند، گفت: شهرداری حق دارد مطالبات خود را از هر شخص و یا نهادی که باشد به صورت جدی پیگیری کند.
عسگری با بیان اینکه برخورد قانونی، ریز و درشت نمی‌شناسد، اظهار داشت: شهرداری قدس  باید رویه خود مبنی بر وصول مطالبات را اصلاح نماید.
رییس شورای اسلامی شهر قدس ضمن اشاره به مراحل پایانی آزادسازی محور چیتگر، گفت: با پیگیری های مطلوب فرماندار محور چیتگر در مراحل پایانی آزادسازی است که شهرداری نیز در زمینه آزادسازی، حمل نخاله، ایجاد فضای سبز و درختکاری همکاری داشته و آمادگی هر گونه فعالیت در این پروژه را دارد.
وی با تاکید بر حمایت از زلزله زدگان غرب کشور، گفت: مجموعه مدیریت شهری قدس در راستای حمایت از زلزله زدگان و کمک به بازسازی مناطق زلزله زده اجاره یک دستگاه جرثقیل، یک دستگاه بیل مکانیکی و دو دستگاه کمپرسی را تقبل نموده است.

دیدگاه کاربران