عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس شورای شهر تهران :

مدیران شهری در حادثه پلاسکو بیمه را جدی نگرفته اند

کد خبر: 89959
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲:۰۳ ب.ظ

رئیس شورای شهر تهران گفت:روش فرست لاس ازجمله روش های مناسب برای ارائه بیمه به شهرداری ها است همین روش فرس لاس در مترو باعث شد تا هزینه بیمه تجهیزات گران قیمت تا حد زیادی کاهش یابد.

به گزارش ندای مردم، رئیس شورای شهر تهران در بیست و چهارمین همایش ملی بیمه و توسعه با بیان اینکه در حادثه پلاسکو نمی توانیم پرداخت بیمه ای داشته باشیم چرا‌ که مدیران شهری بیمه را جدی نگرفته اند افزود:براساس ارقامی که در مطبوعات دیدم در زلزله کرمانشاه تعهد بیمه ای ۱۳۰ میلیارد تومان است ولی رقم خسارت ها بیش از یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان ارزیابی شده است.

هاشمی با اشاره به اینکه روش فرس لاس برای خودروهای اتوبوسرانی هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد عنوان کرد:روش فرست لاس ازجمله روش های مناسب برای ارائه بیمه به شهرداری ها است همین روش فرس لاس در مترو باعث شد تا هزینه بیمه تجهیزات گران قیمت تا حد زیادی کاهش یابد.

رئیس شورای شهر تهران خدمت دیگر شرکت های بیمه را بیمه های مهندسی عنوان کرد و گفت: این بیمه نامه عیوب اساسی و پنهان ساختمان ها را در طول سال های آینده مورد نظر قرار می دهد که می تواند برای توسعه شهری بسیار مهم باشد.

به گفته وی یکی از این خدمات، مسئولیت جامع شهرها و شهرداری ها است و براساس متن آن، چنانچه شهرداری ها خسارتی را به اشخاص حقیقی و حقوقی وارد شود، پرداخت می کند و این آمادگی را داریم بستر عقودی را برای چنین فعالیت هایی در تمامی شهرها آماده کنیم.

دیدگاه کاربران