عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 15 :

جانی تازه بر قامت سینما پامچال منطقه ۱۵

کد خبر: 89990
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳ ق.ظ

شهردار منطقه ۱۵ با نوسازی سینما پامچال و جان بخشی دوباره به آن، بر ارائه خدمات بهینه به شهروندان جنوب شرق تهران تاکید کرد.

به گزارش ندای مردم ، وحیدرضا محمدی شهردار منطقه ضمن بازدید از روند بازسازی و بهسازی سینما پامچال در محله مشیریه گفت: این مرکز بزودی آماده بهره برداری می شود تا بتوانیم فیلم های روز سینما های کشور را برای شهروندان خوب و فرهیخته جنوبشرق پایتخت اکران کنیم.

بنابراین گزارش، محمدی با اشاره به تاکید دکتر نجفی شهردار محترم تهران جهت بهره برداری از سینماهای بلا استفاده منطقه گفت: با مشارکت حوزه های اجتماعی و فرهنگی، خدمات شهری و محیط زیست و فرهنگسرا این مکان به زودی راه اندازی خواهد شد تا خدمات فرهنگی به شهروندان جنوبشرق تهران و به ویژه ساکنان محله مشیریه کامل شود.

وی با اشاره به اینکه این سینما تنها سینمای جنوبشرق پایتخت است که مدتها مجوز لازم برای اکران فیلم های روز را نداشت، افزود: عملیات بازسازی با هدف گرفتن مجوز اکران فیلم های روز کشور در این سینما انجام و تاکنون رنگ آمیزی نمای بیرونی سینما، مناسب سازی معبر و ایمن سازی محوطه اطراف، نصب بیلبورد تبلیغاتی جهت فعالیتهای سینما، مرمت و لکه گیری دیوارهای داخلی و بهسازی پایه پروژکتور داخلی سینما برای راه اندازی اجرا شده است و امیدواریم شاهد فعالیت های مطلوب و به روز در آن باشیم.   

دیدگاه کاربران