عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر امور آب و فاضلاب باقرشهر :

فشار آب ۱۶۰۰ مشترک شهری در باقرشهر تقویت شد

کد خبر: 90040
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۲:۰۶ ب.ظ

مدیر امور آب و فاضلاب باقرشهر گفت: با جابه جایی مسیر و اجرای خط انتقال لوله ۱۵۰ میلی متری در عرض جاده پر ترافیک تهران- قم، فشار آب یکهزارو ۶۰۰ مشترک در باقرشهر تقویت شد.

به گزارش ندای مردم ،علی بابازاده اظهار کرد: این خط انتقال آب به دلیل قدمت و فرسودگی دچار حادثه و شکستگی شده بود و با توجه به قرار گرفتن درعمق زیاد جاده و نامناسب بودن محل عبور لوله، امکان بازسازی و بهره برداری مجدد از خط قدیمی وجود نداشت.
وی عنوان کرد: خط جدیدی به طول ۳۹ متر در عرض جاده حیاتی و پر رفت و آمد تهران- قم اجرا شد.
وی با بیان اینکه این خط انتقال جدید از جنس چدن داکتیل و به قطر ۱۵۰ میلی متر جایگزین خط ۱۱۰ میلی متری پلی اتیلن قدیمی شده است، افزود: اجرای این عملیات با وجود مشکلات متعدد فنی، ترافیکی و موانع مختلف و باهمت و تلاش گروه امداد وحوادث آبفای باقرشهر با موفقیت کامل و در زمان بندی برنامه ریزی شده انجام شد و خط جدید در مدار بهره برداری قرار گرفت.
مدیر امور آب و فاضلاب باقرشهر گفت: هم اکنون با اجرای این خط جدیدشهروندان این محدوده مشکلی در فشار آب نخواهند داشت.
باقرشهر با ۵۵ کیلومتر مربع مساحت و جمعیتی بالغ بر ۵۹ هزار نفر یکی از شهرهای کلان شهر تهران می باشد که در محور ارتباطی تهران -قم و در حوزه سرزمینی شهرستان ری واقع شده است .باقرشهر را بین الحریمین نیز می نامند زیرا این شهر بین حرم بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و همچنین حرم حضرت سیدالکریم (ع) قرار دارد.

دیدگاه کاربران