عضویت در خبرنامه الکترونیک

راهکارهای جدید همراه اول در نمایشگاه حمل ونقل و خدمات شهری

کد خبر: 90053
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۳:۳۶ ب.ظ

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری از ۳ تا ۶ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می شود و همراه اول با ارائه محصولات و خدمات نوین همراه اول کسب ‌و‌کار و راهکارهای اینترنت اشیا در حوزه حمل و نقل و خدمات شهری، در نمایشگاه حضور دارد.

به گزارش ندای مردم، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری از ۳ تا ۶ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می شود و همراه اول با ارائه محصولات و خدمات نوین همراه اول کسب ‌و‌کار و راهکارهای اینترنت اشیا در حوزه حمل و نقل و خدمات شهری، در نمایشگاه حضور دارد.

بنابر این گزارش، سامانه پايش هوشمند ناوگان حمل و نقل (سپهتن)، سامانه تعاملي هوشمند خودرو شامل سامانه هاي عيب يابي هوشمند و رديابي هوشمند، كاربردهاي اينترنت اشيا در صنعت حمل و نقل، معرفي شهر هوشمند از طريقAR، سرويس شماره مجازي جهت حفظ امنيت و حريم شخصي در اپليكيشن هاي حمل و نقل شهري، سرويس خط ويژه سازماني جهت كسب و كارهايي كه توزيع و تحويل سيار دارند، سرويس APN جهت انتقال امن داده ها و همچنین معرفي محصولات و خدمات سازماني همراه اول از برنامه های همراه اول برای حضور در این نمایشگاه است.

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری با موضوعات حمل و نقل (زمینی، ریلی، دریایی، هوایی)، ماشین آلات و تجهیزات، خدمات شهری و شهر هوشمند، شهروند الکترونیک، رسانه های دیجیتال شهری برگزار می شود.

علاقمندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند از امروز تا ۶ دی ماه، از ساعت ۹ تا ۱۷ به محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، سالن B۳۸ مراجعه کنند.

دیدگاه کاربران