عضویت در خبرنامه الکترونیک

آغاز به کار نمايشگاه بين المللي حمل و نقل عمومي و خدمات شهري

کد خبر: 90057
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۳:۴۰ ب.ظ

پانزدهمين نمايشگاه بين المللي حمل و نقل عمومي و خدمات شهري در محل دائمي نمايشگاههاي بين المللي تهران گشايش يافت.

به گزارش ندای مردم ، در اين نمايشگاه، که با شعار حمايت از توليد ملي و تحقق اقتصاد مقاومتي برگزار مي شود حدود ۱۶۰ شرکت داخلي و خارجي از ايران و کشورهاي چين، آلمان، کره جنوبي، روسيه، فرانسه، ژاپن و ايتاليا حضور و مشارکت دارند.

در پانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي حمل و نقل عمومي و خدمات شهري که در فضائي بالغ بر ۱۹ هزار متر مربع برپا مي شود شرکت کنندگان در کنار نمايش توليدات خود، پروژه‌هاي نيازمند جذب سرمايه، فرصت‌هاي سرمايه گذاري، قابليت‌ها و امکانات اجراي پروژه ها را نيز ارائه مي کنند.
رقابت پذيري توليدات ملي، تحقق اقتصاد مقاومتي، انتقال دانش فني و فناوري روز و کارآمد به کشور، ايجاد ظرفيت‌هاي جديد در بخش توليد رقابتي، آشنايي با الگوهاي موفق جهاني در عرصه حمل و نقل و کالا و مسافر، فراهم کردن زمينه‌هاي لازم براي سرمايه گذاري شرکتهاي داخلي و خارجي، بهبود وضعيت محيط زيست در کلان شهر‌ها و بهينه سازي مصرف سوخت کشور مهمترين اهداف برگزاري پانزدهمين نمايشگاه بين المللي حمل و نقل عمومي و خدمات شهري است.
اين نمايشگاه در دو بخش حمل و نقل و خدمات شهري برگزار مي شود و در آن انواع خودروها و وسايل حمل و نقل عمومي، خودرو‌هاي سنگين و نيمه سنگين،خودروهاي پاک، وسايل نقليه برقي و هيبريدي، ماشين آلات عمراني و راه سازي، تجهيزات زيربناهاي حمل و نقل، حمل و نقل کالا و مسافر، حمل و نقل ريلي، ماشين آلات و تجهيزات خدمات شهري، حمل و نقل شهري، ماشين آلات عمراني، ماشين آلات و تجهيزات آتش نشاني، پارک‌ها و فضاي سبز و تجهيزات وابسته، بازيافت و تبديل مواد، مبلمان شهري، عمران، معماري و شهرسازي، مديريت جامع شهري، تجهيزات ايمني امنيتي و راديويي، پارکينگ‌ هاي طبقاتي، شهر الکترونيک، زيباسازي و محيط زيست شهري به نمايش گذاشته مي‌شود.
برگزاري دوازده همايش،کارگاه آموزشي و نشست علمي و تخصصي با حضور کارشناسان، متخصصان و استادان دانشگاه ها و همچنين حضور چند هيئت تجاري و سرمايه گذاري از کشورهاي خارجي، از برنامه هاي جانبي پانزدهمين نمايشگاه بين‌ المللي حمل و نقل عمومي و خدمات است.
پانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي حمل و نقل عمومي و خدمات شهري تا ۶ دي از ساعت ۹ تا ۱۷در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران آماده بازديد علاقه مندان است.

دیدگاه کاربران