عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل سابق سازمان سیما و منظر شهری :

شهردار کرج ادعای تخلفات میلیاردی را ثابت کند

کد خبر: 90114
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۶ - ۱:۱۲ ب.ظ

محمد نبیونی در سی و چهارمین جلسه شورای شهر کرج با بیان اینکه شهردار کرج طی جلسات گذشته سخنانی را در خصوص مدیرعامل سابق سازمان سیما و منظر شهری کرج ایراد کرد، اظهار کرد: امروز مدیرعامل سابق سازمان پارک ها در راستای احقاق حقوق شهروندی خود در صحن علنی حاضر شده است.

به گزارش ندای مردم ،محمد رضا زین العابدین در این باره با بیان اینکه اگر همه گناهان در خانه ای باشد کلید آن دروغ است، افزود: در دفاع مقدس داوطلبانه شرکت کرده و سوگند یاد می کنم سخنی جز صداقت نگویم.

وی با بیان اینکه شهردار کرج مواردی چون انعقاد قرداد ۷۰ میلیارد تومانی بدون ضابطه اداری را مطرح کرد، افزود: این امر را به صراحت بیان می کنم که حتی ۷ ریال تخلف صورت نگرفته است، در جلسه شورای برنامه ریزی مطرح کردم و شهردار در چهارشنبه گذشته در واحد قراردادها حاضر شد تا قراردادها را بررسی کند. حال اگر مشکلی در این بخش وجود دارد ارائه دهد در غیر این صورت بنده اعاده حیثیت خواهم کرد.

مدیرعامل سابق سازمان سیما و منظر شهری کرج تاکید کرد: امروز کرج بدون باغستان هیچ است، در این پروژه هزار هکتار قرارداد صورت جلسه شده که امکان تغییر کاربری برای ۷۰ هکتار این پروژه به منظور درآمد زایی داده شده است.

وی با بیان اینکه طی دو سال اخیر ارزش افزوده این زمین به بیش از هزار میلیارد تومان رسیده است، تصریح کرد: بر اساس مصوبه شورای چهارم نهالستان در سال ۹۳ تحویل شهرداری شد و ۱۰۰ هکتار از این اراضی بر اساس صورت جلسه ای به امضای ریاست سازمان جنگل ها در اختیار ما قرار گرفت.

زین العابدین با بیان اینکه به صراحت اعلام کنم مجموع تماس های شهردار با بنده سه تماس و ۵ پیامک کاری بوده که عمدتا به حوزه معاونت زیباسازی و نورپردازی میادین باز می گردد، گفت: شهردار در آخرین تماس قبل از برکناری بنده فردی را برای انعقاد قرداد معرفی کرد اما این امر امکان پذیر نبود.

وی با اشاره به اینکه مبحث مطرح شده بدهی برق توسط شهردار در اصل بدهی آب بوده است، افزود: اگر نگذاشتیم درخت خشک شوداین اشکال دارد؟

مدیرعامل سابق سازمان سیما و منظر شهری کرج تاکید کرد: مبحث مطرح شده در خصوص بازنشستگی را از مجمع قانونی پیگیری می کنم، سنم به ۶۰ سال نرسیده و امکان بازنشستگی بنده وجود ندارد.

دیدگاه کاربران