عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 19 تهران :

۷۰ هزار تن نخاله در منطقه ۱۹ تهران جمع آوری شد

کد خبر: 90127
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴ ق.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۹ تهران گفت: در راستای ساماندهی، نظافت و پاکیزگی بزرگراه ها و خیابان های منطقه ۱۹ از ابتدای سال جاری تاکنون ۷۰ هزار تن خاک و نخاله های ساختمانی جمع آوری شده است.

به گزارش ندای مردم ،مهرداد زنگنه فر اظهار کرد: این حجم عملیات مربوط به پاکسازی و نظافت داخل و محدوده خارج از منطقه شامل روستاها و حواشی جاده های روستایی است که در ماه گذشته به منظور مقابله با آلودگی بصری و زدودن نازیبایی ها انجام شده است.
وی ادامه داد: در اطراف ورزشگاه شهید کاظمی نیز ۲۰ هزار متر مربع و خیابان وصال در ناحیه یک نیز ۱۵۰ هزار متر مربع پاکسازی صورت گرفته است.
معاون شهردار منطقه در تشریح سایر فعالیت های اداره خدمات شهری این حوزه افزود: در راستای سهولت رفت و آمد و رفع سد معبر در معابر و مراکز خرید بویژه در خیابان های شهید احسانی،کلهر و بلوار شقایق ۶ هزار مورد رفع سد معبر از ابتدای سال انجام شده است و روزانه ۲۰ باب مغازه در این مراکز جهت رفع سد معبر اخطار دریافت می کنند.
وی در ادامه از جمع آوری هزار و ۲۰۰ عدد بنر و پلاکارد تبلیغاتی از معابر و خیابان های اصلی و فرعی در سطح نواحی پنجگانه این منطقه خبر داد و افزود: در راستای رعایت اصول مربوط به اچ. اس ای ( بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی) با شروع فصل سرما ۶۰۰ دست البسه گرم با استانداردهای ایمنی لازم در بین کارگران توزیع شده است.
وی ادامه داد: شهروندان می توانند درصورت مشاهده تخلیه نخاله غیر مجاز و رها شده و پسماندهای شهری در مناطق مسکونی مراتب را با شماره سامانه ۱۳۷ در ۲۴ ساعت شبانه روز اطلاع رسانی کنند تا در اولین فرصت مأمورین شهرداری منطقه نسبت به جمع آوری این نخاله ها در سطح محدوده اقدام کنند.
منطقه ۱۹ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در جنوب غربی این شهر قرار دارد. این منطقه ب‍‍ا وس‍‍عت‍‍ی برابر ۹۲ کی‍لومت‍ر مرب‍‍ع دارای پنج ن‍‍احی‍ه و ۱۴ مح‍له است.

دیدگاه کاربران