عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 15:

ششمین دوره جشنواره مشکات در منطقه ۱۵ کلید خورد

کد خبر: 90131
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱:۱۶ ب.ظ

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۵ از آغاز ششمين دوره جشنواره آموزشي، ترويجي مشکات با شعار تهران، شهر اميد، مشارکت و شکوفايي خبر داد.

به گزارش ندای مردم ، رضا اسماعیلی با اعلام مطلب فوق افزود: این جشنواره در چهار حوزه ماموریتی معاونت های اجتماعی فرهنگی، خدمات شهری و محیط زیست، حمل و نقل و ترافیک، معماری و شهرسازی با محور های شهر فرهنگي،  فرهنگ شهروندي، شهر ايمن ، مباحث زيست محيطي، فرهنگ رانندگی،  حقوق و تکالیف عابری، زیبایی شناسی شهری و  معماری ایرانی اسلامی برگزار می شود.

به گفته وی این جشنواره در پنج گروه سنی زیر ۷ سال، ۷ تا ۹ سال، ۱۰ تا ۱۲ سال، ۱۳ تا ۱۵ سال و ۱۶ سال به بالا در موضوعات نقاشی، عکاسی، خاطره نویسی، کاریکاتور، شعر، داستانک، فیلم کوتاه، انیمیشن، سرود و تئاتر دانش آموزی برپا می شود.

وی خاطرنشان کرد: آثار شرکت کنندگان در سراهای محلات جمع آوری شده و پس از ثبت در سامانه برای داوری به ستاد راهبری ارسال  و از  برگزيدگان محله و منطقه مشخص تقدير خواهد شد.

اسماعیلی با اشاره به اینکه در همین راستا اولین جلسه ستاد اجرایی منطقه ۱۵ با حضور مدیر اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی، کارشناسان ستادی، کارشناسان نواحی و مسئولین خانه های آموزش شهروندی برگزار شد افزود:  در این جلسه ضمن بررسی و قرائت آمار ثبت آثار جشنواره پنجم مشکات، هدف گذاری و تشریح برنامه های اجرایی بمنظور برگزاری هر چه با شکوه و دقیق ششمین دوره این جشنواره مورد تاکید قرار گرفت.

وی در پایان خاطرنشان کرد : ايجاد هماهنگي و انسجام در مديريت يکپارچه آموزش هاي شهروندي و توسعه اين برنامه ها، جلب مشارکت خلاقانه و فعال شهروندان در اداره بهتر شهر و ارتقاي فرهنگ شهروندي از اهم اهداف اين جشنواره می باشد که توسط ستاد راهبری اداره کل آموزش و مشارکت های اجتماعی هدف گزاری شده و راهبری خواهد شد.

دیدگاه کاربران