عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 11تهران :

۲ سوله مدیریت بحران در مرکز شهر تهران احداث می شود

کد خبر: 90135
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱:۲۴ ب.ظ

در نشست بررسی املاک بخش مرکزی شهر تهران که با حضور علی اکبر پرویزی مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران و نصراله آبادیان شهردار منطقه ۱۱ برگزار شد؛ احداث ۲ سوله مدیریت بحران در اولویت قرار گرفت.

به گزارش ندای مردم، نصراله آبادیان در حاشیه این نشست گفت: ۲ مکان برای احداث سوله مدیریت بحران در منطقه ۱۱ در نظر گرفته شده است که هر ۲ زمین مورد نیاز برای احداث سوله  تملک شده  و عملیات احداث در سال ۹۷ به انجام خواهد رسید.

شهردار منطقه ۱۱ همچنین افزود: در حال حاضر منطقه ۱۱ از ۲ سوله بحران برخوردار است که برای پوشش تمام نواحی و محلات، ۲سوله مدیریت بحران یکی در حاشیه اتوبان نواب و یکی در بوستان شهید حججی در مجموع به متراژ ۵ هزار متر  احداث می شود .

آبادیان در ارتباط با نشست املاک منطقه ۱۱ افزود: در این نشست مقرر شد با همکاری سازمان املاک و مستغلات تمام اقدامات ناظر بر تملک زمین شهری در سال ۹۷ در منطقه ۱۱ در راستای ارتقای کیفیت زندگی و افزایش سرانه های مورد نیاز همچون بوستان و فضای سبز باشد.

آبادیان همچنین از انجام اقدامات اولیه برای تملک زمین و احداث همراه سرا  برای رفاه حال شهروندان و همراهان بیماران در دو بیمارستان فارابی و لقمان به علت تعدد مراجعه کننده  در منطقه ۱۱ خبر داد.

دیدگاه کاربران