عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 5 تهران :

خدمات شهرداری فارغ از دین و مذهب به شهروندان ارائه می‌شود

کد خبر: 90175
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۲:۴۴ ب.ظ

شهردار منطقه ۵ تهران در نشستی صمیمانه با دبیرکل انجمن جهانی آشوریان و نماینده آشوریان ایران در مجلس شورای اسلامی، ضمن تبریک سال نو میلادی ، خدمت‌رسانی شبانه روزی به شهروندان با هر دین و مذهب را از مهمترین وظایف مدیریت شهری برشمرد.

به گزارش ندای مردم، سید محسن اسدی شهردار منطقه ۵ تهران ضمن دیدار صمیمانه با یوناتن بت کلیا دبیر کل انجمن جهانی آشوریان و نماینده آشوریان ایران در مجلس شورای اسلامی، میلاد فرخنده پیامبر صلح و دوستی حضرت مسیح (ع) و آغاز سال نو میلادی را به ایشان و جامعه آشوریان ایران به ویژه شهروندان مسیحی منطقه ۵ تبریک گفته و به درس بزرگ ادیان آسمانی که همانا پذیرش، دوستی و زندگی مسالمت آمیز همراه با صلح و محبت است اشاره کرد و افزود: شهروندان مسیحی، شهرداری منطقه را همچون سایر اقشار، محل حل مشکلات شهری خود بدانند.

اسدی با تاکید بر زندگی پرتفاهم و صمیمی مسیحیان و مسلمانان ساکن منطقه اظهار کرد : تمام تلاش ما خدمات رسانی شبانه روزی به تمامی شهروندان با هر دین و مذهبی است و از تعامل خوب اقلیت های دینی برای ساختن زندگی مطلوب تر شهری در منطقه یاد و با اهدای تابلوی فرش و لوح تبریک از نماینده شهروندان آشوری تقدیر کرد.

دراین دیدار بت کلیا از شهرداری منطقه برای ارائه خدمات قدردانی کرده واعلام کرد شهروندان آشوری آماده هرنوع همکاری جهت افزایش کیفیت زندگی شهری هستند.

دیدگاه کاربران