عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران :

ثبت توصیه خودروهای برقی و هیبریدی بسته هست/ افزایش تعرفه واردات به آسیب ناوگان تاکسیرانی هست

کد خبر: 90196
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۲:۱۸ ب.ظ

افزایش تعرفه خودرو‌های وارداتی ناوگان هیبریدی و برقی تاکسیرانی را تحت تاثیر قرار می‌دهدعلیرضا قنادان، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در صحبت با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛

به گزارش ندای مردم ،علیرضا قنادان، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران  اضافه کرد: افزایش تعرفه‌های خودرو‌های وارداتی به سود ناوگان تاکسیرانی نیست از این رو پیشنهاد می کنیم که ردیف ثبت توصیه برای حمل و نقل عمومی مجزا باز گردد.

وی در ادامه اضافه کرد: افزایش تعرفه‌های خودرو‌های وارداتی به سود ناوگان تاکسیرانی نیست از این رو پیشنهاد می کنیم که ردیف ثبت توصیه برای حمل و نقل عمومی مجزا باز گردد.

قنادان گفته بود: دولت لازم هست سیاست عمومی در مورد افزایش تعرفه خودرو‌های وارداتی داشته باشد، اما این افزایش تعرفه نباید بر روی ناوگان حمل و نقل عمومی باشد چرا که برنامه شهرداری برای کاهش آلودگی هوا استفاده از ناوگان پاک در حوزه حمل و نقل عمومی هست.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران عنوان کرد: به ناوگان تاکسیرانی شهر تهران ۶۰۰ دستگاه تاکسی هیبریدی افزوده شده اما تا الان حتی یک دستگاه تاکسی برقی به این ناوگان اضافه نشده هست.

وی در انتهاء گفته بود: برنامه ما این هست که ظرف ۴ سال تعداد خودرو‌های پاک در ناوگان تاکسیرانی را افزایش دهیم، اما با این افزایش تعرفه شاید به آن هدف مد نظر دست نیابیم.

دیدگاه کاربران