عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه :

تدوین و ارائه اولویت‌های شرکت بهره‌برداری مترو

کد خبر: 90254
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸ ق.ظ

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه از برگزاری جلسه مشترک مدیران مترو، شرکت بهره‌برداری و شرکت واگن‌سازی تهران به منظور بررسی ساخت پایانه‌های ایستگاهی، خبر داد.

به گزارش ندای مردم ، ابراهیمی اظهار کرد: جلسات هماهنگی بین مدیران مترو، شرکت بهره‌برداری و شرکت واگن‌سازی تهران در دوره جدید مدیریت شهری، با حضور و پیگیری‌های جعفر ربیعی مشاور معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری هر دو هفته یکبار برگزار می‌شود.

وی افزود: با این کار پیشبرد اهداف کلان شهرداری برای توسعه حمل‌ونقل ریلی هرچه سریع‌تر محقق می‌شود، افزود: جعفر ربیعی به همراه علی امام، فرنوش نوبخت و مجتبی گلشنی مدیران‌عامل ۳ شرکت مذکور، تاکنون ۶ جلسه در این زمینه برگزار کرده‌اند که اولین ثمره نشست‌های برگزار شده، اقدامات مشترک برای تکمیل مباحث ایمنی در خط ۷ و پیگیری مصوبات مربوط به خطوط ۳، ۴، ۶ و ۷ بوده است.

به گفته این مقام مسئول در شرکت ساخت مترو تهران، در آخرین جلسه برگزار شده، بحث ساخت پایانه‌های مربوط به ایستگاه‌های خطوط مختلف مورد تبادل نظر و جمع‌بندی قرار گرفت که یکی دیگر از مهم‌ترین ثمرات این جلسات، تدوین و ارائه اولویت۲های شرکت بهره‌برداری مترو در خصوص خطوط بهره‌برداری شده قبلی است که در ادامه کار بسیار راهگشا خواهد بود.

دیدگاه کاربران