عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون فنی و عمران منطقه 15 :

جدول های معابر منطقه۱۵ نو شد

کد خبر: 90290
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱ ب.ظ

عملیات عمرانی تعویض جداول طی نه ماه گذشته در منطقه ۱۵ انجام و طی آن بیش از ۳۰ هزار مترطول جداول محلات نوسازی شد.

به گزارش ندای مردم، علیرضا حلاجیان معاون فنی و عمران منطقه با اعلام مطلب فوق افزود: این اقدام به ‌منظور مرمت انهار و کانیو های قدیمی که در نتیجه انتقال آب‌های سطحی مناطق بالادست  به این منطقه فرسوده شده بود، به اجرا درآمد.

به گفته وی بیش از دو هزار و ۸۵۰ مترطول جدول در خیابان ۱۷ شهریورکوچه های گل و گیاه،  صالحی، خیابان طیب کوچه سلیمی، خیابان دربندی کوچه لیلازی، خیابان دهنادی و ضلع غرب خیابان ذوالفقاری ناحیه یک انجام شد و در ناحیه دو نیز بیش از ۷ هزار و ۲۰۰ متر طول در خیابان های فاضل علیزاده، خاوران، خوب بخت، ابراهیمی، پاسداران،  قربانی، صادقی،  یاسینی، آقاجانلو،  شاهد و نصر به اجرا درآمد و  دو هزار و ۷۷۸ متر طول درکیانشهر خیابان احدی و ورودی ۱۱ شهرک جمهوری در ناحیه سه اجرا شد.

وی در ادامه یادآور شد: این عملیات در بیش از  چهار هزار و ۶۰۰ مترطول معابر ناحیه ۵ انجام و طی آن جداول شهرک مشیریه کوچه های شهید عباس مقیسه، محمد تاجیک، روحانی، خیابان های اسکندرلو  و امام زمان (عج) نوسازی شد. در ناحیه پنج نیز جداول افسریه در خیابان ۱۵ متری دوم  به متراژ ۴۰۰ متر طول عوض شد. و بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ متر طول جداول معابر فرعی و اصلی شهرکهای مسعودیه،  والفجر و  مسگر آباد نیز در ناحیه شش نونوار شد.

معاون فنی و عمرانی منطقه ۱۵ تهران در پایان خاطر نشان کرد: بیش از ۵ هزار و ۸۰۰ مترطول جدول معابر فرعی و اصلی خاورشهر ناحیه ۸  نیز در این مدت تعویض شد.

دیدگاه کاربران