عضویت در خبرنامه الکترونیک
سخنگوی شورای شهر تهران :

شهردار تهران “شو”بازی می‌کند/ ادعاهای گزارش ارائه شده سندیت ندارد

کد خبر: 90341
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸ ق.ظ

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: حرف‌های که شهردار تهران در خصوص مدیریت شهری در گذشته زده است صحت ندارد و این در حالی است که آقای نجفی بیشتر شو بازی می‌کند!

به گزارش ندای مردم،رضا تقی‌پور با اشاره گزارش شهردار تهران تحت عنوان سند تحویل و تحول شهرداری تهران، اظهار کرد: این گزارش که طی هفته جاری ارائه شد غیر منصفانه و با غرض تهیه شده بود.

وی تصریح کرد: علی رغم اینکه مدیریت شهری تلاش می‌کند تا اطلاعات غلطی به شهروندان بدهد اما آقایان بدانند که سطح سواد و اگاهی شهروندان بسیار بالاست و در این زمینه متوجه می شوند چه کسانی اطلاعات غلط می‌دهند.

سخنگوی سابق شورای شهر تهران با اشاره به برخی از موارد اشاره شده در گزارش شهردار تهران گفت: در این گزارش مواردی از جمله تخلفات مالی اشاره شده که این مطالب کاملا مهندسی شده بود و این در حالی است که همه هزینه‌ها در حوزه مدیریت شهری در گذشته توسط حسابرسان قسم خورده بررسی شده است.

تقی پور افزود: در دوره گذشته از مدیریت شهری حتی حسابرسی‌های سال‌های قبل نیز انجام شد و جالب است که دوستان در این زمینه اطلاعاتی ندارند و اظهار نظر می کنند.

وی اضافه کرد:حرف های که توسط شهردار تهران هیچ سندی ندارد و بیشتر شبیه شو بود و انتظار می‌رود دوستان به جای این گونه حرف‌ها به فکر شهر و شهروندان باشند و فعالیت خود را در سطح شهر شروع کنند.

دیدگاه کاربران