عضویت در خبرنامه الکترونیک

نشست شهردار منطقه ۱۲ با دبیران شورایاری محلات سیزده گانه

کد خبر: 90346
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹ ق.ظ

نشست شهردار منطقه ۱۲ با دبیران شورایاری محلات سیزده گانه این منطقه برگزارشد.

به گزارش ندای مردم ، در ابتدای این نشست صمیمانه ، شورایاران به بیان دیدگاههای خویش در بحث مدیریت شهری پرداخته و مسائل معضلات محلات خویش را بیان نمودند.

در ادامه پیمان حسین محسنی شهردار قلب طهران در سخنانی به موضوع کاهش اعتبارات ۹۶ و اهمیت مدیریت منابع و بودجه در ارائه خدمات به شهروندان اشاره و بر اهمیت بحث نگهداشت منطقه بر اساس اولویت ها تاکید کرد.

وی در آستانه حادثه پلاسکو به اقدامات منطقه ۱۲ در ایمن سازی املاک ناایمن با نگاه بر حفظ جان شهروندان و در عین حال تقویت فضای اقتصادی قابل اعتماد برای آنان اشاره کرد و بر نگاه ویژه ، فرا منطقه ای و ملی به موضوع ایمنی تاکید نمود.

وی منطقه ۱۲ را منطقه ای مهم در بحث گردشگری و موضوع بافت فرسوده خواند و گفت : با همین دید و رویکرد شهردارمحترم تهران در حال اتخاد تدبیر مناسب در قلب طهران است.

محسنی در ادامه مشارکت مردم در اداره امور محلات را مهم برشمرد و از شورایاران به عنوان بازوان توانمند شهرداری خواست تا کاستی های محلات را شناسایی و در رفع آن با مدیریت شهری همکاری نمایند.

شهردار منطقه ۱۲ در پایان بر همکاری مدیریت شهری با شورایاران در بحث مدیریت بحران ، ارائه آموزشهای لازم به شهروندان ، به روز نمودن نقشه ها و اماکن تخلیه امن اضطراری و در نهایت دستیابی به آرامش کامل در محدوده قلب طهران تاکید نمود.

دیدگاه کاربران