عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 15 :

آمادگی کامل اکیپ فوریتهای ۱۳۷ و ستاد بحران منطقه ۱۵

کد خبر: 90396
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱ ب.ظ

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۵، از آماده باش کامل تمام واحدهای خدمات شهری طی هفته جاری همزمان با فرارسیدن جبهه سرما به تهران خبر داد.

به گزارش ندای مردم ،علی اکبرکریمی پور با اعلام مطلب فوق افزود: با توجه به پیش بینی بارندگی در روز های آتی  برنامه ریزی لازم برای مقابله با آب گرفتگی احتمالی و تسریع در رفع لغزندگی معابر منطقه صورت گرفت.

 به گفته وی در این راستا بازدیدهای مستمر از انهار و کانال های و  نظارت کامل بر لایروبی آنها  بمنظور روان سازی  مسیل ها و آبروهای شهری انجام می شود.

وی از آمادگی کامل اکیپ فوریت های ۱۳۷ نواحی و ستاد بحران منطقه خبر داد و یادآور شد: نظارت بر عملکرد امکانات برف روبی در صورت بارش برف، نظارت بر پیمانکاران فضای سبز و خدمات شهری بمنظور عدم ایجاد آبگرفتگی در معابر و احتمال یخ زدگی و انجام هماهنگی لازم با دستگاه های مرتبط در امور مدیریت شهری از جمله راهنمایی رانندگی، آتش نشانی و … انجام می شود تا در صورت نیاز بتوانیم با همکاری این سازمان ها و ادارات اقدامات فوریتی انجام بدهیم.

کریمی پور در ادامه به سایت های برف روبی اشاره کرد و افزود: ۱۰سایت برف روبی، ۷۳ ایستگاه توزیع شن و نمک و اکیپ برفروبی شامل۲۵ نیروی انسانی با بهره گیری ۱۰ دستگاه ماشین آلات مخصوص از ۱۵ آبان در منطقه مستقر است.

وی در پایان از برگزاری جلسه ای اضطراری با حضور شهرداران نواحی هفتگانه و مدیران حوزه خدمات شهری خبر داد که در آن مسائل فنی و پشتیبانی مقابله با آبگرفتگی احتمالی و سیلاب مورد بررسی قرار گرفت.

دیدگاه کاربران