عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار تهران:

بزرگنمایی مشکلات، بی‌انصافی است /تحت تاثیر القائات قرار نمی‌گیریم

کد خبر: 90433
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷ ب.ظ

شهردار تهران درباره انتقادات اخیر به مدیریت شهری گفت: همکاران ما تحت تاثیر القائات قرار نمی‌گیرند و بدون منت و چشمداشت خدمت می‌کنند.

به گزارش ندای مردم ، صبح امروز محمدعلی نجفی شهردار تهران به همراه اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل، در حرم حضرت امام حاضر شدند.

نجفی ابتدای مراسم ضمن گرامیداشت چهلمین فجر جمهوری اسلامی و تبریک به ملت ایران گفت: امام خمینی فرهنگ خلقیات جامعه را متحول و متعالی کرد. ایشان روحیه ظلم‌ستیزی، عدالت‌خواهی، مبارزه با فساد، شهادت‌خواهی و… را به جا گذاشتند و همه اینها از آموزه‌هایی است که از امام به یادگار مانده است . یاد او گرامی باد.

او ادامه داد: یکی از آموزه‌هایی که بیش از همه با شهرداری عجین شده است و امروز شهرداری همه تلاش خود را برای انجام آن می‌کند، خدمت بدون منت به اقشار ضعیف است. مطلبی که مستمرا روی آن تاکید می‌شود. کارمندان خدوم شهرداری همواره با افتخار این مسوولیت را انجام دادند.

نجفی در ادامه به انتقادات اخیر به مدیریت شهری اشاره کرد و افزود: ممکن است در مواردی با بی‌انصافی روبه‌رو شویم. بی‌انصافی در بزرگ کردن مشکلات، بی‌انصافی در خدمات رسانی و دامن زدن به مطالباتی که خودِ دامن زنندگان می‌دانند با توجه به امکانات قابل برطرف شدن نیست.

شهردار افزود: اما همکاران ما تحت تاثیر القائات قرار نمی‌گیرند و بدون منت و چشمداشت خدمت می‌کنند و توفیق ما آن است که با رهنمون‌های رهبری ماموریت خود را به نحو احسن انجام دهیم. مامورین شهرداری محل کار خود را محراب مقدس خدمت می‌دانند و عبادتی جز خدمت به خلق ندارند.

او در انتها از سید حسن خمینی به علت مهمان‌نوازی‌اش تشکر کرد.

دیدگاه کاربران