عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 15 :

طنین شور و شوق انقلاب در سراهای محله منطقه ۱۵

کد خبر: 90511
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰ ق.ظ

سراهای محله منطقه ۱۵ با اجرای برنامه های فرهنگی مختلف همزمان با ایام الله دهه مبارک شور و شوق بهمن ۵۷ را به تصویر کشیدند.

به گزارش ندای مردم ، وحیدرضا محمدی شهردار منطقه با اعلام مطلب فوق افزود: به همین مناسبت نمایشگاه کتاب، عکس و مطبوعات، قصه گویی، نشست های علمی و بیان خاطرات انقلابیون از دوران مبارزات در راستای  نمایش دستاوردهای انقلاب در سراهای محله در حال برگزاری است.

وی خاطر نشان کرد: ارائه خدمات سلامت و کمک‌های اولیه نظیر تست فشار خون و اندازه گیری قند خون تا ۲۲ بهمن در سراهای محله و مساجد ادامه خواهد داشت.

شهردار منطقه در ادامه به برگزاری مراسم شب شعر به منظور پاسداشت مفاخر انقلاب اشاره کرد و افزود: دعوت از گروههای موسیقی، اجرای تئاتر خیابانی، برنامه های ورزشی، نمایشگاه های هنری، برگزاری محافل انس با قرآن کریم،  تجلیل از مفاخر و . . .از دیگر برنامه های این دهه است که در سراهای محلات به اجرا در می آید.

وی به برگزاری سلسله جشنهاي فجر انقلاب در شش مسجد شاخص و محوري منطقه بعد از نماز مغرب و عشاء اشاره کرد و افزود: با حضور مسئولان منطقه و سخنرانانی از سوی مرکز فعالیتهای دینی شهرداری تهران مساجد بعنوان پایگاه های اصلی انقلاب میزبان نمازگزاران و جوانان هستند.

محمدی درادامه یادآور شد:  این برنامه در مسجد امام حسن (ع) شهرک شهید بروجردی، مسجد القرآن  در خیابان نبرد جنوبی، مسجد ولی عصر(عج) در پل ششم بلوار ابوذر، مسجد النبی(ص) در خیابان مسلم جنوبی، مسجد فاطمیه(س) در ۱۵ متری اول افسریه و مسجد جامع افسریه بین خیابان ۱۴ و ۱۵ افسریه اجرا می شود.

وی در پایان با اشاره به برگزار مسابقات ورزشی ویژه کارکنان منطقه گفت: درمسابقات والیبال ۳۲ ورزشکار در قالب۴ تیم به صورت  دوره ای به مصاف هم رفتند که مراسم اختتامیه ۱۷ بهمن در مجموعه ورزشی بروجردی برگزار خواهد شد.  

دیدگاه کاربران