عضویت در خبرنامه الکترونیک
عضو سابق شورای شهر:

هدف از طرح ترافیک ۹۷ کسب درآمد بیشتر از جیب مردم است

کد خبر: 90533
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۲:۳۵ ب.ظ

عضو سابق شورای شهر تهران ضمن انتفاد از اجرای طرح ترافیک ۹۷ گفت:هدف از مدیران شهری از این طرح کسب درآمد بیشتر از جیب مردم است.

به گزارش ندای مردم ،معصومه آباد اظهار کرد: چندی پیش شورای شهر مصوبه‌ای را در خصوص اجرای طرح ترافیک جدید به تصویب رساند که بسیاری از کارشناسان به آن انتقاد دارند.

وی تصریح کرد: این مصوبه با نگاه درآمدزایی بوده و مشکلاتی را برای شهروندان به همراه خواهد داشت و این در حالی است که با اجرای این مصوبه نه تنها آلودگی هوا کاهش نمی یابد بلکه افزایش هم می‌یابد.

آباد گفت: در این طرح به گونه‌ای پیش بینی شده که هر کسی از منزلش خارج شود و اراده کند می تواند با پرداخت پول وارد طرح ترافیک شود به طوری که خودروهایی هم که استاندارد نیستند می توانند با پرداخت پول بیشتر وارد طرح شوند.

عضو سابق شورای شهر تهران گفت: اگر شورای شهر تهران در این دوره به فکر شهروندان است باید در راستای کاهش آلودگی هوا و ترافیک اقداماتی انجام دهند که تا به امروز کار شاخصی از شورا دیده نشده است.

وی بیان کرد: در طی ۶ ماه گذشته کار خاصی در سطح شهر تهران دیده نشده است به طوری که بارش برف در تهران شهرداری را غافلگیر کرد و امیدواریم در آینده شاهد اقدامات بهتری از سوی شهرداری در چنین شرایطی باشیم.

آباد در ادامه ضمن انتقاد مجدد به طرح ترافیک ۹۷ بیان کرد: طرح مدنظر مدیران شهری پول آور است و در واقع نگاهی به رفع مشکلات شهروندان ندارد و در واقع مدیریت شهری به دنیال کسب درآمد بیشتر از جیب شهروندان است.

دیدگاه کاربران