عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه15 :

استقبال ۱۰ هزار نفری شهروندان منطقه ۱۵ از جشنواره مشکات

کد خبر: 90554
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸ ق.ظ

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۵ از دریافت ۱۰هزار اثر به ششمين دوره جشنواره آموزشي، ترويجي مشکات با شعار تهران شهر اميد، مشارکت و شکوفايي توسط دبیرخانه این جشنواره خبر داد.

به گزارش ندای مردم ، رضا اسماعیلی با قدردانی از مشارکت شهروندان در این دوره جشنواره اظهار داشت: با همکاری سراهای محله و  اداره آموزش و پرورش  منطقه این آثار جمع آوری شد که از این تعداد ۴ هزار و ۵۰۰ اثر از طریق سامانه به ثبت رسید.

به گفته وی این جشنواره در چهار حوزه ماموریتی معاونت های اجتماعی فرهنگی، خدمات شهری و محیط زیست، حمل و نقل و ترافیک، معماری و شهرسازی با محور های شهر فرهنگي،  فرهنگ شهروندي، شهر ايمن ، مباحث زيست محيطي، فرهنگ رانندگی،  حقوق و تکالیف عابری، زیبایی شناسی شهری و  معماری ایرانی اسلامی برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه بیشترین آثار ارسالی در دو محور خدمات شهری و محیط زیست و معاونت حمل و نقل و ترافیک است افزود: علاقه مندان به شرکت در این جشنواره تا پایان بهمن می توانند آثار خود را به سراهای محله ارسال کنند.

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه یادآور شد: این جشنواره در پنج گروه سنی زیر ۷ سال، ۷ تا ۹ سال، ۱۰ تا ۱۲ سال، ۱۳ تا ۱۵ سال و ۱۶ سال به بالا در موضوعات نقاشی، عکاسی، خاطره نویسی، کاریکاتور، شعر، داستانک، فیلم کوتاه، انیمیشن، سرود و تئاتر دانش آموزی در حال اجرا است.

اسماعیلی در پایان خاطرنشان کرد: آثار شرکت کنندگان در سراهای محله جمع آوری می شود و پس از ثبت در سامانه برای داوری به ستاد راهبری ارسال  و از  برگزيدگان محله و منطقه تقدير خواهد شد.

دیدگاه کاربران