عضویت در خبرنامه الکترونیک
مرکز مدیریت راههای کشور محدودیت های ترافیکی :

محدودیت های ترافیکی تعطیلات پایانی هفته اعلام شد

کد خبر: 90576
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳ ق.ظ

مرکز مدیریت راههای کشور محدودیت های ترافیکی برخی از جاده های برون شهری در روزهای ۱۸ تا ۲۳ بهمن ماه سال جاری را اعلام کرد.

به گزارش ندای مردم ، تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه تا ساعت ۶ روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه از راههای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و جاده تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع بوده و تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

همچنین در جاده کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه این هفته از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه صورت می گیرد.
تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و بالعکس و از مسیر کندوان ممنوع بوده و رفت وآمد انوع تریلرها از جاده هراز نیز کماکان ممنوع است.
مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرده است که تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حمل کنندگان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه و از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه آینده و همچنین از ساعت ۶ روز یکشنبه ۲۲ بهمن تا ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۲۳ بهمن ها از محور هراز ممنوع است.
تردد انواع تریلرها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه (امروز) از تهران به قائم شهر و از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه این هفته از قائم شهر به تهران و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴روز یکشنبه ۲۲ بهمن از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.
تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱۸ و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و یکشنبه آینده در محور قدیم رشت – قزوین و بالعکس ممنوع است.
همچنین تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز یکشنبه مورخ۲۲ بهمن در محور آستارا – اردبیل و بالعکس ممنوع شده است.
تردد تمامی تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز ۱۸ بهمن و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و یکشنبه اینده در محور قدیم ساوه – همدان و بالعکس ممنوع خواهد بود.

دیدگاه کاربران