عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس کمیسیون توسعه شورای اسلامی استان تهران:

شوراها و شهرداری‌ها توجه خاصی به مناطق کمتر برخوردار استان تهران داشته باشند

کد خبر: 90579
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶ ق.ظ

رئیس کمیسیون توسعه، عمران و خدمات شهری و روستایی شورای اسلامی استان تهران گفت: شوراهای اسلامی و شهرداری‌ها، توجه خاصی به مناطق کمتر برخوردار استان تهران داشته باشند.

به گزارش ندای مردم،محمد عظیمی در حاشیه افتتاح و کلنگ‌زنی چند پروژه شهر قرچک ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: با حضور نعمت‌الله ترکی رئیس سازمان برنامه ‌و بودجه استان تهران، فرماندار و دیگر مسؤولان شاهد افتتاح دو باب زمین چمن مصنوعی در پارک‌های سعدی شهرک طلاییه و آپادانا شهرک میرزایی بودیم که در مدت کوتاهی اجرا و امروز مورد بهره‌برداری قرار گرفت و یک باب زمین چمن مصنوعی دیگر هم در روزهای آتی در پارک بعثت زیباشهر مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت تا مردم عزیز قرچک بتوانند از این پروژه‌ها استفاده کنند.

وی افزود: کلنگ احداث یک فرهنگ‌سرا در حاشیه بلوار ورودی پوئینک و دو سرای محله در پارک‌های ۱۵ خرداد و ولیعصر (عج) توسط رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه استان تهران به زمین زده شد که اعتبار لازم برای احداث سراهای محله از سوی شهرداری و اعتبار لازم برای احداث فرهنگ‌سرا که از مصوبات سفر اخیر استاندار تهران به شهرستان قرچک است از سوی استانداری تأمین خواهد شد، عملیات احداث آن آغاز شود.

عضو شورای اسلامی شهر قرچک یادآور شد: شورای اسلامی دوره پنجم توجه خاصی به مناطق کمتر برخوردار شهر خواهد داشت و در همین راستا به شهردار قرچک گفته شد که توجه ویژه‌ای به این مناطق داشته باشد تا تمام شهر از نعمت خدمات بهره‌مند شوند.

عظیمی گفت: با عزم شورای اسلامی و شهردار قرچک، برای توجه به مناطق کمتر برخوردار شهر، متأسفانه در مناطقی مانند فردیس، شهرداری فاقد اراضی مناسب برای ایجاد فضای سبز و مجموعه‌های ورزشی است و در این محلات نیازمند مساعدت مردم عزیز هستیم.

وی افزود: در همین ارتباط شهردار قرچک از مالکان اراضی واقع در مناطق کمتر برخوردار شهر و افراد خیر در سطح شهرستان قرچک درخواست کرده است تا با واگذاری اراضی مناسب برای ایجاد فضای سبز و مجموعه‌های فرهنگی و ورزشی، اعضای شورای شهر و مجموعه شهرداری را در خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان یاری کنند.

به گزارش فارس؛ به مناسبت دهه مبارک فجر، پروژه‌های عمرانی و خدماتی شهرستان قرچک با حضور نعمت‌الله ترکی رئیس سازمان برنامه ‌و بودجه استان تهران، مسعود مرسل‌پور فرماندار، علیرضا جعفری و علیرضا رشیدیان معاونان فرمانداری، حسین عباسی بخشدار، محسن خرمی‌شریف شهردار، اعضای شورای شهر و دیگر مسؤولان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

دیدگاه کاربران