عضویت در خبرنامه الکترونیک
مديركل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان تهران:

لزوم توجه به چهار نکته اصلی برای تامین ایمنی‌ راه‌ها در برف و سرمای شدید/ امدادخودروهای برون‌شهری در آماده‌باش کامل هستند

کد خبر: 90616
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۵۴ ق.ظ

مجیدرضا نصرالله نژاد مديركل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان تهران تامين سوخت مورد نياز، تجهيز راهدارخانه‌ها، تشويق نيروهاي راهدار، استفاده حداقل از نمك و تهيه البسه مناسب را ضروري دانست و افزود: امیدواریم با همت والای راهداران و حضور شبانه روزی روسا بتوانیم در بحران برف و سرمای شدید سربلند بوده و جاده هایی ایمن را برای هموطنان ایجاد نماییم.

به گزارش ندای مردم، مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در نشستی با حضور معاونين و فرماندهان پلیس راه غرب و شرق استان تهران عنوان کرد: ایمنی و آسایش در جادهها حاصل تلاش و کوشش شبانه روزی راهداران است.

مجیدرضا نصراله نژاد در اين نشست ضمن تبريك ایام مبارک دهه با اشاره به هدف برگزاری اين نشست گفت: مجموعه عوامل راهداري بايد با تعامل و در سايه همفكري و همدلي با بسيج نيروها و بكارگيري درست از تجهيزات و ماشين آلات و با برنامه‌ريزي منظم و مدون براي انجام عمليات راهداري زمستاني آمادگي در تمامی اوقات آمادگی لازم را داشته باشند.

نصراله نژاد ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی راهداران و روسای ادارات نقاط برفگیر و تاکید بر تعامل، نظم کاری و اقدامات بهنگام در زمان بحران اظهار داشت: باید تمامی اقدامات و فعالیتهای کاری ما به سمع و نظر مردم فهیم کشور و کابران جاده ای برسد.

مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان تهران در اين نشست تهيه و تامين سوخت مورد نياز، تجهيز راهدارخانه‌ها، تشويق نيروهاي راهدار، استفاده حداقل از نمك براي جلوگيري از آسيب رساندن به ابنيه‌هاي فني راه و تهيه البسه مناسب را ضروري دانست و افزود: امیدواریم با همت والای راهداران و حضور شبانه روزی روسا بتوانیم در بحران برف و سرمای شدید سربلند بوده و جاده هایی ایمن را برای هموطنان ایجاد نماییم.

در پایان نصراله نژاد ضمن تاکید بر اینکه پلیس راه و راهداری از یکدیگر جدا نیستند و وظایف آنها با یکدیگر همپوشانی دارد، اظهارداشت :آماده باش کامل امداد خودروها توسط این اداره کل صورت گرفته و محل استقرار اکیپهای امداد خودرو در محورهای تهران –هراز ،تهران –فیروزکوه ،تهران –ساوه ،تهران –قم و تهران -کرج جانمایی شده است.

دیدگاه کاربران