عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار قیامدشت:

بودجه بندی قیامدشت باید متناسب با برنامه های مدیریت شهری تدوین شود

کد خبر: 90672
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱:۱۵ ب.ظ

شهردار قیامدشت گفت: بودجه بندی این شهر در سال آینده باید بر اساس برنامه ریزی صحیح، هدفمند و متناسب با برنامه های مدیریت شهری برای رفع نیازهای شهروندان تدوین شود.

به گزارش ندای مردم، حسین ترکاشوند روز چهارشنبه در جلسه کارگروه بررسی بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۷ این شهر به نوپابودن شهرداری قیامدشت اشاره کرد و گفت: ساختار تشکیلاتی شهرداری قیامدشت که پس از سالها انتظار و با پیگیری مسولان شهرستان ایجاد شده است، بایستی به سرعت ایجاد گردد تا شهروندان بتوانند در کمترین زمان، نیازهای خود را برطرف نمایند.

وی با تاکید بر لزوم بهسازی و زیباسازی معابر شهری و محلات قیامدشت، افزود: کار مطالعاتی برخی از برنامه های مدیریت شهری آغاز شده است که پس از اجرایی شدن آنها، شهروندان بزودی از این اقدامات برخوردار خواهند شد.
ترکاشوند ادامه داد: استقرار سامانه جامع شهرسازی، نصب المان و زیباسازی معابر، نصب علایم و تابلوهای ترافیکی، پلاک کوبی منازل، احداث بلوار و ایجاد روشنایی در معابر، توسعه و بهبود فضای سبز، ارتقای سطح مبلمان شهری، شناسایی بافت فرسوده، بهبود وضعیت ترافیکی و گرافیک محیطی از جمله برنامه های مورد تاکید مدیریت شهری قیامدشت برای سال آینده است.
مدیران واحدهای مختلف شهرداری قیامدشت در این جلسه به ارائه برنامه ها و دیدگاه های خود در حوزه تحت مسولیت خود پرداختند.
شهر قیامدشت پیش از این در خارج از محدوده قانونی شهر تهران قرار داشت و از خدمات شهرداری منطقه ۱۵ تهران استفاده می کرد که پس از شهر شدن دارای شهرداری مستقل و در محدوده شهرستان ری قرار دارد.
قیامدشت در ۱۵ کیلومتری جاده خاوران و در انتهای جنوب شرقی حریم منطقه ۱۵ شهرداری تهران واقع شده است.

دیدگاه کاربران