عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ :

نوسازی و بهسازی پل های عابر مکانیزه قلب تهران

کد خبر: 90722
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۳:۰۷ ب.ظ

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ با بیان اینکه بحث نگهداری پل‌های مکانیزه بسیار حائز اهمیت است از نوسازی و بهسازی پل های سطح منطقه خبر داد و گفت: ۶ پل عابر مکانیزه در سطح منطقه وجود دارد که به دلیل استفاده طولانی مدت و مستهلک شدن قطعات نوسازی آنها در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش ندای مردم ، افشین خدامی با اشاره به تردد بالای شهروندان در سطح منطقه گفت: با توجه به موقعیت خاص منطقه و شناور بودن جمعیت، نوسازی و بهسازی این پل ها تاثیر بسیاری در تسهیل رفت و آمد شهروندان دارد.

او در ادامه با اشاره به اینکه پل های عابر پیاده مکانیزه در نقاط شلوغ منطقه همچون هفت تیر، بازارهای میوه و تره بار و داروخانه های بزرگ نصب شده است گفت: افزایش تعداد پل های عابر پیاده مکانیزه در صورت نیاز در دستور کار قرار می گیرد.

خدامی همچنین به رصد سیستم روشنایی پل های عابر پیاده منطقه اشاره کرد و گفت: سیستم روشنایی پل ها نیز به صورت مستمر بررسی شده تا شهروندان برای تردد با مشکلی مواجه نباشند.

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ تصریح کرد: سیستم روشنایی معابر و بزرگراه های منطقه نیز در وضعیت خوبی قرار دارد و هرگونه خاموشی در اسرع وقت پیگیری شده و مرتفع می شود.

دیدگاه کاربران