عضویت در خبرنامه الکترونیک
استاندار البرز:

ارتقاء کیفیت سازه‌ها شهری به توسعه استان البرز کمک می‌کند

کد خبر: 90730
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۳:۳۷ ب.ظ

استاندار البرز گفت: با ارتقاء سازه‌ها و پاسخگویی به مطالبات مردم می‌توانیم شرایطی را فراهم‌سازیم تا با توسعه استان البرز همراه شویم.

به گزارش ندای مردم ، محمدعلی نجفی صبح امروز در آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری کرج که به‌صورت ویدیو اجلاس انجام شد، گفت: با محور تخصصی به انجام پروژه‌ها نگاه خواهیم داشت تا شاهد توسعه ظرفیت‌های شهری باشیم.

وی افزود: استان البرز علاوه‌بر ظرفیت‌های که دارد، ممکن است در معرض خطر حوادث طبیعی قرارگیرد که از همین رو لازم است سازه‌های خود را ارتقاء دهیم.

استاندار البرز تأکید کرد: همکاری همه‌جانبه دستگاه‌های اداری با مجموعه شهرداری می‌تواند به ارتقا کیفیت مجموعه‌ها کمک کنند.

نجفی خاطرنشان کرد: در برخی شرایط با مشکلات زیست‌محیطی همراه هستیم که باید توجه ویژه مسئولان را به همراه داشته باشد.

وی یادآور شد: ظرفیت‌های استان البرز موجب شده است تا توجه مسئولان عالی دولت را به همراه داشته باشند.

استاندار البرز اظهار کرد: شهرستان فردیس که در جنوب استان واقع‌شده است ازجمله مناطقی به شمارش می‌آید که درخور توجه و اهمیت است.

نجفی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه افتتاح ۳۹ پروژه به مناسبت سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در دستور کار قرارگرفته است، بیان کرد: شاهد تعامل خوب و مناسب در مجموعه شورای شهر و شهرداری کرج هستیم که همین امر به توسعه شهر کمک خواهد کرد.

وی در بخش پایانی سخنان خود خاطرنشان کرد: مدیران شهری موظف هستند با مشورت و همکاری در همه راستا اقداماتی را انجام دهند تا مطالبات مردمی پاسخ داده شود.

دیدگاه کاربران