عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 15:

برگزاری نخستین مینی المپیک ویژه کودکان و والدین در منطقه ۱۵

کد خبر: 90754
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱:۲۲ ب.ظ

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۵، از برگزاری اولین مینی المپیک بازی و ورزش (المپیاد خورشید) ویژه کودکان ۴ تا ۷ سال به همراه مادران در منطقه خبر داد.

به گزارش ندای مردم، رضا اسماعیلی با بیان مطلب فوق افزود: این جشنواره ورزشی به همت اداره تربیت بدنی بانوان منطقه  سه شنبه ۸ اسفند از ساعت ۹ الی ۱۲در بوستان پردیس بانوان  برگزار می شود.

به گفته وی ایجاد محیطی شاد و با نشاط در قالب آموزش مهارت های ورزشی، آموختن سواد حرکتی به کودکان و تقویت آمادگی جسمانی کودکان ،آشنایی و آموزش انواع رشته های ورزشی، ایجاد فرهنگ سازی به اهمیت ورزش و تحرک کودک در خانواده ها و آموزش مهارت های روانی تربیتی از جمله اهداف این المپیاد ورزشی است.

اسماعیلی با اشاره به اینکه این برنامه با محوریت نهادینه کردن امر ورزش از سنین کودکی با طراحی یک شهر بازی ورزشی با ابزاری ساده برگزار می شود افزود: سه ایستگاه آموزش مهارت های بنیادی شامل: تعادل، جابجایی و دستکاری شی در قالب  طراحی بازی های متنوع ورزشی  پذیرای کودکان و مادران آن ها خواهد بود که در پایان به تمام نفرات شرکت کننده جوایز به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: علاقه مندان جهت بهره مندی از این جشنواره می توانند در تاریخ اعلام شده  از ساعت ۹ الی۱۲ به بوستان پردیس بانوان منطقه به نشانی بزرگراه آزادگان، خیابان بوعلی روبروی پارک آبی آزادگان مراجعه کنند.

دیدگاه کاربران