عضویت در خبرنامه الکترونیک
سرپرست فضای سبز شهری شهرداری کرج :

روز درختکاری فرصتی مناسبی برای بازسازی طبیعت است

کد خبر: 90830
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۹:۱۲ ق.ظ

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، گفت: توسعه سرانه فضای سبز شهری یکی از مهم‌ترین راهکارهای مقابله با آلودگی و ایجاد نشاط بیشتر در شهروندان است.

به گزارش ندای مردم، حسین عطایی بابیان مطلب فوق اظهار داشت: روز درختکاری برای توجه بیشتر به محیط‌زیست و احیاء آن فرصت و بهانه‌ای بسیار خوبی است.

وی بابیان این‌که روز درختکاری فرصت مغتنمی است که باید از آن برای احیای دوباره طبیعت و گسترش فضای سبز شهری استفاده کرد، گفت: توسعه سرانه فضای سبز شهری یکی از مهم‌ترین راهکارهای مقابله با آلودگی و ایجاد نشاط بیشتر در شهروندان است.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج درخت را نماد آبادانی وزندگی دانست و یادآور شد: باید از این نمادهای خداداد به بهترین شکل ممکن محافظت کرد.

عطایی همچنین به اجرای طرح خیرین فضای سبز توسط این سازمان اشاره کرد و افزود: این طرح با مشارکت شهروندان و به‌کارگیری کمک‌های خیرین در راستای نهادینه کردن فرهنگ توسعه فضای سبز شهری و درختکاری انجام می‌شود.

وی بابیان اینکه درختان علاوه بر کاهش آلودگی هوا باعث افزایش کیفیت هوا می‌شوند، گفت: حفاظت از درختان امری ضروری است که همه دستگاه‌ها برای حفاظت از آن باید تلاش کنند.

دیدگاه کاربران