عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 11 :

اجرای طرح انضباط شهری در محور ولی عصر (عج) و ساماندهی بساط گستران سازماندهی شده در منطقه ۱۱

کد خبر: 90843
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱ ق.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۱ گفت: اجرای طرح انضباط شهری در محور ولی عصر (عج) و ساماندهی بساط گستران سازماندهی شده که در روزهای پایانی سال موجب اخلال در نظم عمومی شهر شده؛ در حال انجام است.

به گزارش ندای مردم، کورش خرد ضمن اعلام آمادگی برای به کارگیری دستفروشان در بخش های کارگری، فضای سبز و بازیافت گفت: اجرای طرح انضباط شهری در محور ولی عصر (عج) و محدوده جمهوری و چهار راه امیر اکرم با حکم مقام قضایی  و با مشارکت نیروی انتظامی و شهرداری منطقه ۱۱ در دست اجراست.

خرد با بیان این که هر ساله با فرا رسیدن روزهای پایانی سال بساط دستفروشان با ایجاد اختلال در نظم عمومی شهر و پیاده روها موجب نارضایتی شهروندان و کسبه قانونی را فراهم می آورد؛  افزود: شهرداری با اجرای این طرح نسبت به پاکسازی معبر از دستفروشان و آزاد سازی پیاده روها اقدام کرده است.

وی خاطر نشان کرد: شهرداری منطقه ۱۱ با ساماندهی افراد از کار افتاده، معلولین و زنان سرپرست خانوار که اقدام به بساط گستری و دست فروشی می کنند؛ در فضایی بالغ بر ۵۰۰ متر مربع اقدام کرده است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۱ ادامه داد:  تیم های عملیاتی در محور مستقر شده اند و با بساط گستران سازماندهی شده که ایجاد اخلال در نظم عمومی می نمایند؛ مطابق قانون با همکاری دستگاه قضایی و انتظامی اقدام می کنند.

به گفته خرد تیم های پشتیبانی به منظور ثبت نام از متقاضیان در ناحیه یک مستقر هستند و آمادگی داریم این افراد را در بخش های کارگری حوزه های خدمات شهری، فضای سبز و بازیافت با حقوق ماهیانه و بیمه تأمین اجتماعی به کار گیریم.

دیدگاه کاربران