عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 15:

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی و جشن درختکاری در منطقه ۱۵

کد خبر: 90906
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴ ق.ظ

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی همزمان با سالروز ولادت با سعادت دخت پیامبر اکرم (ص) حدفاصل بوستان بنفشه تا بوستان خلیج فارس منطقه ۱۵ برگزار می شود.

به گزارش ندای مردم، رضا اسماعیلی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ضمن تبریک این روز فرخنده به تمامی بانوان و مادران گفت:  این همایش ساعت ۹ صبح جمعه ۱۸ اسفند با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده ها از مقبره الشهدای محله مشیریه در بوستان بنفشه  آغاز می شود و در آب نمای بوستان خلیج فارس به پایان خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه این همایش با مشارکت اداره ورزش و جوانان جنوب شرق تهران ، اداره تربیت بدنی معاونت  اجتماعی و فرهنگی منطقه، شهرداری ناحیه چهار منطقه و شورایاری و مدیریت  محله مشیریه و رضویه برگزار می شود افزود: کاشت نهال و برگزاری مراسم  قرعه کشی از شرکت کنندگان و اهدای بیش از ۶۰ جایزه ارزنده شامل دوچرخه، پک ورزشی و…. به برگزیدگان از جمله برنامه های این همایش است.

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه در ادامه به ویژه برنامه های بزرگداشت مقام زن و روز مادر در محلات منطقه اشاره کرد و یادآور شد: برنامه ها و جشنهای متنوعی بمنظور ایجاد شادی و نشاط بانوان در محلات برگزار می شود.

به گفته وی مراسم جشن و مولودی خوانی در مساجد و سراهای محله، دیدار و تکریم از مادران  شهدای معزز، ارسال پیامک تبریک و اهدای گل به زنان پرسنل  منطقه از جمله برنامه های این هفته است.

اسماعیلی در پایان با اشاره به برگزاری سخنرانی های مذهبی در مساجد منتخب منطقه افزود:  این برنامه  با هدف شناخت شخصیت حضرت زهرا (س) به عنوان الگویی برای زنان در تمای عرصه ها و اهمیت نقش زنان در تحکیم  بنیان خانواده برگزار می شود.

دیدگاه کاربران