عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 تهران :

روسازی با آسفالت پلیمری ایستگاه های خط۷ تندروی شهری

کد خبر: 90952
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱:۳۶ ب.ظ

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۱ تهران گفت: پروژه اصلاح روسازی آسفالت ایستگاه های مسیر خط ۷ تندروی شهری با استفاده از آسفالت پلیمری، حدفاصل میدان «راه آهن» تا چهارراه «مولوی» آغاز شد.

به گزارش ندای مردم ،سجاد زارع صفت افزود: این پروژه که به منظور رفع مشکلات موجود در آسفالت ایستگاه های مسیر یاده شده انجام می شود, در سه فاز به مرحله اجرا در آمده است که فاز نخست آن، هفته گذشته آغاز شد و اجرای هر فاز حداکثر سه روز به طول می انجامد.

او همچنین عنوان کرد: از آنجایی که در هنگام اجرای این پروژه، استفاده از ایستگاهی که چنین عملیاتی در محدوده آن در حال اجراست، برای شهروندان امکان پذیر نیست، از چندی قبل اطلاع رسانی های لازم به مسافران این ایستگاه ها صورت گرفته تا از اختلال در عبور و مرور آنان جلوگیری شود.

به گفته زارع صفت، آسفالت ایستگاه های خطوط تندرو به دلیل تردد بیش از حد و ترمز های پیاپی ناوگان، به مرور کیفیت خود را از دست داده و عبور و مرور اتوبوس ها در آن با مشکل مواجه می شود.

همچنین قیر پلیمری که در اصلاح روسازی ایستگاه های یاد شده استفاده می شود؛ باعث افزایش دوام و کیفیت و از تغییر شکل آسفالت در دمای بالا جلوگیری می کند که این باعث کاهش هزینه های نگهداری از آسفالت می شود.

دیدگاه کاربران