عضویت در خبرنامه الکترونیک

پیام رهبر انقلاب در خطبه نماز عید فطر از نگاه روزنامه رأی الیوم

کد خبر: 91256
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰ ق.ظ

حضور حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نماز عید سعید فطر با تفنگ تک تیرانداز قناسه از نگاه روزنامه رأی الیوم چاپ لندن حاوی «پیام مهمی برای دشمنان ایران» بود.

ندای مردم – به گزارش رأی الیوم ضمن اعلام این مطلب از حضور آیت الله خامنه ای با سلاح یاد شده به عنوان یک «اقدام بی سابقه» نام برد.

روزنامه مزبور نوشت: رهبر ایران یک نماد دینی و سیاسی در این کشور به شمار می‌رود و در دست داشتن چنین اسلحه‌ای به طور نمادین حاوی این پیام سیاسی است که «در صورت لزوم از رهبری گرفته تا سایر افراد جامعه ایران سلاح در دست خواهند گرفت.»

رأی الیوم افزود: رهبر ایران در حالی قناسه به دست گرفت که آمریکا با در پیش گرفتن سیاست تنش زا و کوبیدن بر طبل جنگ علیه ایران سعی دارد تا تهران را بر سر میز مذاکرات بکشاند.

این روزنامه با اشاره به اینکه «تمام تلاش‌های آمریکا در همین راستا با شکست مواجه شده» خاطر نشان کرد: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا منتظر است تا طرف ایرانی با برداشتن گوشی تلفن با وی به مذاکره بپردازد اما تهران ترامپ را در انتظار نگه داشته است و در شرایط کنونی حاضر به برقراری تماس با واشنگتن نیست./ ایرنا

دیدگاه کاربران