عضویت در خبرنامه الکترونیک

از اعلام بی‌خبری کمیته المپیک از انتخاب سرمربی تا اعلام مجیدی به عنوان سکاندار تیم فوتبال امید

کد خبر: 91315
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳ ق.ظ

گویا فدراسیون فوتبال برخلاف روال همیشگی کمیته ملی المپیک را در جریان انتخاب فرهاد مجیدی قرار نداده و همین مساله مورد اعتراض مسئولان کمیته قرار گرفته است.

پس از پس از توافق اولیه استقلال با آندره استراماچونی سرمربی ایتالیایی و مربی سابق اینتر میلان حضور فرهاد مجیدی در تیم باشگاهی استقلال تهران نیز به خودی خود منتفی شد.

به گزارش ندای مردم، حمید استیلی اعلام کرد که فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال امید ایران انتخاب شده است.

مدیر تیم ملی امید گفت: از بین گزینه‌هایی که داشتیم به این جمع بندی رسیدیم که فرهاد مجیدی با نتایج خوبی که در ۵ بازی استقلال روی نیمکت آبی پوشان به عنوان سرمربی گرفت و دانشفنی که دارد می‌تواند به امید‌های ایران کمک کند و او را برای نشستن روی نیمکت ­تیم امید انتخاب کردیم.

وی خاطر نشان کرد: تمرینات جدید تیم ملی امید ایران از روز پنجشنبه با حضور فرهاد مجیدی­ شروع ‌می‌شود.

گویا فدراسیون فوتبال برخلاف روال همیشگی کمیته ملی المپیک را در جریان انتخاب فرهاد مجیدی قرار نداده و همین مساله مورد اعتراض مسئولان کمیته قرار گرفته است.

از آنجایی که تیم فوتبال امید خودش را برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک آماده می کند، قبل از این فدراسیون فوتبال با کمیته ملی المپیک بر سر انتخاب یحیی گل محمدی به توافق رسیده بود.

در همین خصوص کیکاووس سعیدی دبیر کمیته ملی المپیک گفت: فعلا موضع رسمی درباره انتخاب فرهاد مجیدی نداریم، اما ما از این انتخاب بی‌خبر هستیم.

وی در این باره افزود: در رابطه با انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم فوتبال امید هنوز هیچ صحبتی با کمیته ملی المپیک از سوی فدراسیون فوتبال در این زمینه نشده است. البته ما هم موضع رسمی نگرفتیم و فعلا بحث مخالفت کمیته المپیک را نه می توانم تایید کنم و نه تکذیب.

سعیدی گفت: آنطور که من اطلاع دارم هنوز نام سرمربی جدید تیم فوتبال امید به صورت رسمی از سوی فدراسیون فوتبال اعلام نشده است. اینکه یکی از مسئولان به صورت شفاهی این مساله را اعلام کرده، یک موضوع است و اینکه فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک انتخاب این سرمربی را تایید کنند، مساله جداگانه ای خواهد بود.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در پایان گفت: فعلا چیز اضافه تری نمی توانم بگویم. روال اینطور بوده که همیشه برای انتخاب سرمربی تیم فوتبال امید، فدراسیون با کمیته ملی المپیک مشورت کرده است. اجازه بدهید ما بررسی های لازم را انجام دهیم و سپس نتیجه را اعلام خواهیم کرد./ ورزش سه

دیدگاه کاربران